Wyróżnij się na lokalnym rynku pracy

Pomagamy firmom wyróżnić się na lokalnym rynku pracy, przedstawiając wizerunek pracodawcy w jej najlepszej odsłonie oraz przyciągnąć do siebie pracowników.
Daj się poznać od najciekawszej strony!

Dbamy o promocję Ciebie, jako pracodawcy pierwszego wyboru w Twoim regionie.

Rekomendowani pracodawcy

Rekomendowani pracodawcy to nasze rozwiązanie Employer Brandingowe, które pozwala budować siłę marki pracodawcy, a potencjalni pracownicy otrzymują wszystkie niezbędne informacje na temat swojego przyszłego miejsca pracy.

Dołącz do nas!

Analizując obecną sytuację na rynku pracy, możemy zauważyć, że wszystkie branże mają ten sam problem. Każdy sektor boryka się z trudnościami w pozyskaniu wykwalifikowanej pracowników oraz zatrzymaniem talentów w swoich organizacjach.

Na naszym serwisie www.pracawokolicy.com oferujemy rozwiązania, które wspierają działania Employer brandingowe i procesy rekrutacyjne. Pomagamy budować pozytywny wizerunek pracodawcy wśród kandydatów, pracowników produkcji oraz osób poszukujących pracy w ich lokalnym otoczeniu.

Przykładamy również dużą wagę do promocji szkolnictwa zawodowego, które dzięki zaangażowaniu środowiska biznesowego oraz oświaty może ulec znaczącej poprawie.

Co zyskuje pracodawca,
współpracując z nami?

Wyróżnienie na rynku pracy

Oferujemy możliwość wyróżnienia się na lokalnym rynku pracy, prezentując wizerunek pracodawcy w jego najlepszej odsłonie i przyciągając wysokiej jakości pracowników. Dajemy Ci szansę zaprezentować się od najlepszej i interesującej strony!

Indywidualne podejście i skuteczne kampanie promocyjne

Przykładamy dużą wagę do indywidualnego podejścia do każdego zadania. Wierzymy, że dzięki synergii i różnorodności działań możemy zapewnić naszym klientom najlepsze efekty. Pomagamy w budowaniu skutecznych kampanii promocyjnych, wykorzystując wszystkie dostępne kanały i narzędzia marketingowe, takie jak content marketing, reklama kontekstowa i reklama natywna.

Wsparcie ekspertów

Współpracujemy z liderami opinii w poszczególnych sektorach gospodarki, najlepszymi ekspertami HR i EB, organizacjami non-profit, urzędami pracy oraz przedstawicielami oświaty. Nasze partnerstwa pozwalają nam zapewnić naszym klientom kompleksowe wsparcie.

Dołącz do wyróżnionych pracodawców!

Wykorzystaj przestrzeń możliwości, jakie oferuje portal www.pracawokolicy.com, aby zaprezentować wszystko, co czyni Twoją firmę idealnym miejscem do pracy w najbliższej okolicy. Przyciągnij talenty, które pokochają to, co robisz i jak to robisz.

Jeśli szukasz skutecznych narzędzi promocji pracodawcy i edukacji pracowników, zapraszamy do kontaktu. Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach, a my postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Formularz kontaktowy