Trade Trans Log Sp. z o.o.

ul. Leszno 14; 01-192 Warszawa
22 535 66 00

O firmie

Należymy do Holdingu Trade Trans działającego na terenie całej Europy, a w szczególności w  Europie Południowo – Wschodniej.


Od ponad 20 lat świadczymy usługi transportu i spedycji w relacjach międzynarodowych i krajowych. Oferujemy usługi z zakresu logistyki magazynowej, a także spedycji drogowej, kolejowej, morskiej, lotniczej oraz celnej.

Grupa generuje ponad €100 mln obrotów. Aktualne zatrudniamy około 100 pracowników w 9 kluczowych lokalizacjach w Polsce oraz 3 biura zagraniczne w Rumunii i  na Słowenii.

Największym kapitałem firmy są ludzie. Udało się nam stworzyć stabilny zespół profesjonalistów, którzy dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem zaufanych i profesjonalnych partnerów. Niezwykle istotny jest dla nas staranny dobór dostawców usług przewozowych i budowanie z nimi długoterminowej, partnerskiej współpracy.
Własny tabor samochodowy i kontenerowy stanowi mocne wsparcie działań na drogach Europy.

W swojej pracy na co dzień kierujemy się poczuciem odpowiedzialności za powierzony nam towar, więc konkretne rozwiązania i śmiałe cele pozwalają nam na gwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług.

Proces rekrutacyjny

1

Wstępna selekcja

Weryfikacja nadesłanych aplikacji pod kątem spełniania niezbędnych wymagań na danym stanowisku.

2

Wywiad telefoniczny

Chcemy bliżej poznać oczekiwania oraz motywację do zmiany pracy kandydata.

3

Rozmowa

Ostatni etap rekrutacji to rozmowa w celu weryfikacji doświadczenia zawodowego oraz wiedzy wymaganej na danym stanowisku.