Omegą pilzno

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

ul. Kraszewskiego 44 39-220 Pilzno
+48 14 670 71 24

O firmie

Grupa OMEGA Pilzno to zintegrowany zespół przedsiębiorstw realizujących potrzeby branży w sposób kompleksowy. Od 30 lat specjalizujemy się w transporcie, spedycji i logistyce.

Posiadamy sześć obiektów logistycznych o łącznej powierzchni 160 000m2 oraz własną flotę 700 pojazdów w tym 60 ekologicznych ciągników napędzanych gazem LNG. W skład Grupy OMEGA wchodzą także autoryzowane serwisy MAN, Volvo i IVECO. Obecnie zatrudniamy ponad 1000 pracowników.

Świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego (FTL), logistyki magazynowej oraz logistyki morskiej wraz  z obsługą celną.

Omega Pilzno realizuje usługi logistyczne na całym świecie. W transporcie drogowym świadczymy usługi na terenie całej Europy i Turcji. W ramach logistyki morskiej organizuje import oraz export towarów na cały świat.

Pracuj z nami 

Pasja czyni biznes wielkim. Od 30 lat stale się rozwijamy, poszerzając zakres naszych usług i portfolio klientów w kraju i zagranicą.

Jesteśmy wiodącym operatorem logistycznym w Polsce. Pozycję lidera zawdzięczamy naszym pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają naszą markę.

Aktualnie tworzymy zespół ponad 1000 osób, a zespół #OMEGApeople ciągle rośnie w siłę. 

Co nas wyróżnia:

  • pracujemy z pasją
  • dbamy o rozwój
  • wspólnie osiągamy cele
  • jesteśmy transparentni

Dlaczego warto pracować w OMEGA Pilzno? 

Jesteśmy jednym z największych  operatorów logistycznych w Polsce. Działamy na rynku od 30 lat i zatrudniamy już ponad 1000 pracowników.Pozycję lidera zawdzięczamy naszym pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają markę OMEGA Pilzno.

Gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia. Postępujemy uczciwie i przejrzyście w wszystkich obszarach działalności. W sposób transparentny prowadzimy rekrutacje, dokonujemy oceny pracownika i jego nagradzania.

Nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń. Budujemy środowisko kreatywności, nie ograniczamy pomysłów naszych pracowników. Każdy pomysł analizujemy indywidualnie zgodnie z kultura doskonalenia i uprawniania działalności naszej organizacji.

Dbamy o rozwój. Każdy pracownik ma równe szanse awansu i wynagradzania. O pozycji i ścieżce awansu decyduje jego zaangażowanie, pracowitość, skuteczność w realizacji celów. Wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu ich kwalifikacji poprzez edukację i możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach.

Pracujemy z pasją. Wyróżnia nas zaangażowanie we wszystko, co robimy. Stale poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy umiejętności, wyprzedzając oczekiwania naszych klientów. Inspirujemy innych, zmieniamy i kreujemy rzeczywistość. Pasjonujemy się tym, co robimy!

Wspólnie osiągamy cele. Podstawową wartością w naszej firmie jest współpraca. Propagujemy wspólne osiąganie celów strategicznych OMEGA Pilzno, ponieważ wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ich realizacje. Budujemy środowisko oparte na wzajemnym zaufaniu, dzieleniu się ekspercką wiedzą.

Benefity

Karta sportowa

Ubezpieczenie

brak dress code’u

Bilety na wydarzenia kulturalne

Paczki świąteczne

Proces rekrutacyjny

1

Przesłanie dokumentów

Na naszej stronie internetowej, znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy. Dokumenty aplikacyjne dołącz do dedykowanego formularza dostępnego pod ogłoszeniem.

2

Selekcja aplikacji

Na tym etapie nasz zespół HR analizuje wszystkie przesłane aplikacje. Weryfikujemy je pod kątem profilu zawodowego Kandydata, a wymaganiami umieszczonymi w ogłoszeniu. Ze względu na dużą ilość procesów rekrutacyjnych, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

3

Zaproszenie na rozmowę

Jeśli Twoja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Umożliwi nam ona uzyskanie szczegółowych informacji odnośnie Twojego doświadczenia, wiedzy i kompetencji. Podczas spotkania będziemy mogli lepiej się poznać oraz porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej na stanowiska specjalistyczne możemy zastosować jedną z metod, weryfikując Twoją wiedzę i umiejętności: Testy umiejętności – Kwestionariusz osobowości – Assessment Center.

4

Informacja zwrotna

Na tym etapie zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji. Naszym celem jest usprawnienie procesu rekrutacji, jednocześnie minimalizując formalności. Zależy nam na tym, abyś otrzymał informację zwrotną maksymalnie do 2 tygodni od spotkania.

5

Zatrudnienie

Jeżeli Twoja kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona to zadzwonimy do Ciebie i poinformujemy Cię o dalszej procedurze zatrudnienia.

Oferty pracy

KIEROWCA KAT. B

Centralna Baza Ofert Pracy

Numer oferty: StPr/24/2546 Obowiązki: Kierowca do rozwożenia obiadów Praca 4 godziny dziennie w godzinach 11-15…

Aplikuj

KIEROWCA KAT C

Centralna Baza Ofert Pracy

Numer oferty: StPr/24/2510 Obowiązki: Rozładunek i załadunek towarów, Transport towarów pod wskazany adres, Dbanie o powierzone narzędzie pracy ( samochód, telefon, itp.), Kontakt z klientem, Odbiór i wypełnianie dokumentów dostawy …

Aplikuj

KIEROWCA-MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

: * DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA STANOWISKU KIEROWCA-MAGAZYNIER * UPRAWNIENIAADR * UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY * UMIEJĘTNOŚĆ PRAKTYCZNA…

Aplikuj

Kierowca kat. C+E - operator HDS

Hurtownia

Hurtownia budowlana w Świlczy zatrudni osobę na stanowisko Kierowca kat. C+E – operator HDS. Opis stanowiska…

Aplikuj

Kierowca ciężarówki w transporcie lokalnym z językiem niemieckim

€500 - 600 per month

Persontura

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Kierowca… jako kierowca ciężarówki Wiedza z zakresu zabezpieczeń ładunków, potwierdzona certyfikatem Gotowość do pracy w godzinach…

Aplikuj

Poznaj innych pracodawców

Raben Logistics Polska

Raben Logistics Polska

Raben Logistics Polska Sp. z o.o. ul. Zbożowa 1, 62-023 Robakowo
61 898 88 00
poland.info@raben-group.com

Wizytówka pracodawcy Maspex logo

Maspex

ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
33 870 84 96
maspex@maspex.com