Wizytówka pracodawcy Maspex logo

Maspex

ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
33 870 84 96

O firmie

SAMO NAJLEPSZE!

Dowodem na wysoką jakość naszych produktów są liczne nagrody zdobywane przez markę oraz silna pozycja rynkowa budowana od 1965 r. Odpowiednio dobrane, najlepsze składniki, brak konserwantów i proces pasteryzacji lub sterylizacji – analogiczne do tradycyjnej, domowej konserwacji produktów – gwarantują smak i świeżość. Chcemy by gotowanie sprawiało Wam możliwie najwięcej przyjemności i było proste. Stąd przez lata wyszukujemy rozwiązania, które miło Was zaskoczą.

Wieczka z klipsem bezpieczeństwa – będące gwarancją świeżości; innowacyjny korek-niekapek – kładący kres klejącej od ściekającego syropu butelce; przyprawy umieszczone w zakrętce. – które wystarczy dodać do mięsa; passata w butelce – dająca kontrolę nad tym ile sosu zostało; syropy prozdrowotne oraz te w letnich, orzeźwiających smakach, czy dżemy Łowicz 100% z owoców – słodzone sokiem jabłkowym, a nie cukrem, to tylko niektóre z wprowadzonych przez lata nowości. Zaskakujemy smakami i wyprzedzamy oczekiwania konsumentów!

Nasza
strategia

Stały wzrost organiczny firmy oraz realizacja akwizycji, które mogą powiększać portfolio naszej spółki.

Nasza
misja

Nieustannie się rozwijamy, aby odpowiedzialnie i z pasją tworzyć wysokiej jakości produkty, które towarzyszą ludziom na co dzień.

Nasza
wizja

Jesteśmy Liderem rynku europejskiego, który poprzez najwyższą jakość i innowacyjność buduje swoją pozycję rynkową. Działamy z troską i odpowiedzialnością za ludzi i otoczenie.

Benefity

Karta sportowa

Ubezpieczenie

Dofinansowanie do kursów i szkoleń

Dofinansowanie do języków obcych

Proces rekrutacyjny

1

Ogłoszenie

.

2

Selekcja aplikacji

.

3

Rozmowa telefoniczna

.

4

Spotkanie

.

5

Assessment center

i/lub

6

Rozmowa kwalifikacyjna

i/lub

7

Decyzja o przyjęciu

.

Poznaj innych pracodawców

Grycan - logo pracodawcy

Grycan

ul. Kwitnącej Wiśni 2, 05-462 Majdan
biuro@grycan.pl

Wojas logo pracodawcy

Wojas S.A.

ul. Szewska 8 34-400 Nowy Targ
+48 18 44 892 25
sklep@wojas.pl