Geis

GEIS CARGO International Poland Sp. z o.o.

ul. Żelazna 59/6.8, 00-848, Warszawa
22 653 90 00

O firmie

Jesteśmy Twoim partnerem z najlepszym pakietem.

Kompetentni, wydajni, zorientowani na klienta: Grupa Geis oferuje standardowe i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania transportowe, a także pełen zakres rozwiązań logistycznych. Geis ma silne korzenie, stale się rozwija i z powodzeniem łączy to, co idzie w parze: tradycję i nowoczesność. Nasze know-how i połączenia z międzynarodowymi sieciami umożliwiają nam świadczenie wszystkich usług „z jednego źródła” w wysokiej jakości. Geis promuje ducha zespołu i relacje z klientami. Dzięki indywidualnemu zaangażowaniu eksperci spełniają specyficzne wymagania klientów z różnych sektorów. Zorientowani na przyszłość: Geis opracowuje innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania transportowe i logistyczne. Jednocześnie wydajne i zrównoważone.

Działamy na rynku polskim od 2007 roku i jesteśmy jednym z wiodących dostawców kompleksowych usług transportowych i logistycznych. 

Oferujemy produkty, które można stosować pojedynczo lub w kombinacjach, dokładnie według potrzeb. Od prostych rozwiązań transportowych po specjalne projekty logistyczne. To od Ciebie zależy, które usługi wybierzesz.

Od wielu lat posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 14001, których regularnie z powodzeniem bronimy przed niezależnym audytorem. Świadczy to o naszej stałej jakości usług i przestrzeganiu zasad zarządzania środowiskowego. 

Stawiamy na ciągły rozwój

Twoje wymagania inspirują nas do opracowywania nowych rozwiązań. Łączymy doświadczenie i wiedzę z aktualnymi trendami w logistyce. Staramy się, aby nasz sprzęt, oprogramowanie i systemy były zawsze na najwyższym możliwym poziomie technologicznym.
Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy mają dobre warunki pracy, a także możliwość dalszego szkolenia.

Benefity

Karta sportowa

Ubezpieczenie

Opieka medyczna

Paczki świąteczne

Proces rekrutacyjny

1

WYSŁANIE CV

Jeśli chcesz rozwijać się razem z nami w branży TSL, sprawdź aktualne oferty pracy i prześlij do nas swoje cv na adres rekrutacja@geis.pl.

2

PIERWSZY ETAP PROCESU

Każde cv, które do nas trafia, jest dokładnie analizowane, pod kątem aktualnych wakatów. Jeżeli pojawi się oferta odpowiadająca Twoim umiejętnościom z pewnością nawiążemy kontakt.

3

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

Rozmowy przebiegają zwykle indywidualnie. Przy niektórych stanowiskach pracy możesz się już w I etapie spotkać ze swoim przyszłym przełożonym. Na stanowiska kierownicze i stanowiska w Dziale Sprzedazy nabory są zazwyczaj wieloetapowe. W niektórych przypadkach, używamy do wybierania Assessment Center.

4

OFERTA PRACY

Ostatni etap rekrutacji to złożenie przez nas oferty pracy oraz rozmowa z wybranym kandydatem dotycząca szczegółów współpracy.

Oferty pracy

Spedytor Krajowy

DSV

us on , and . open/close Obszar zawodowy: Freight Forwarding Spedytor Krajowy Lodz…

Aplikuj

Spedytor Frachtu Lotniczego

DSV

and forward your career. Visit and follow us on , and . open/close Job area: Freight Forwarding Spedytor Frachtu Lotniczego Warsaw…

Aplikuj

Spedytor Handel Ładunkami HOME OFFICE

Profesjonalny Kierowca

Spedytor – Handel ładunkami Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor handel ładunkami…

Aplikuj

Spedytor

Woga

, poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako: Spedytor Obowiązki…

Aplikuj

Spedytor

Woga

, poszukuje ambitnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników , którzy dołączą do Naszego zespołu jako: Spedytor Obowiązki…

Aplikuj

Poznaj innych pracodawców

Raben Logistics Polska

Raben Logistics Polska

Raben Logistics Polska Sp. z o.o. ul. Zbożowa 1, 62-023 Robakowo
61 898 88 00
poland.info@raben-group.com

Logo pracodawcy Geodis

GEODIS Poland

Postępu 17B, 02-676 Warszawa
22 608 52 50
road.network.pl@geodis.com