Hellmann Worldwide Logistics Polska | Praca w okolicy
20 maja, 2019

Hellmann Worldwide Logistics Polska


Kim jesteśmy?Hellmann założony w 1871 roku, rozpoczął swoją działalność od jednego człowieka, Carla Heinricha Hellmanna, który zaprzęgiem konnym dostarczał paczki w okolice miasta Osnabrueck, w północnych Niemczech. Cztery pokolenia później, prawnuki Carla – Jost i Klaus – stworzyli światową sieć, w której pracuje około 20 000 pracowników w 437 oddziałach w 162 krajach. Hellmann Worldwide Logistics Polska powstał w 1991 roku w Warszawie. Obecnie posiada 16 oddziałów własnych i partnerskich na terenie całego kraju i zatrudnia ponad 450 pracowników. Oferuje usługi transportu drogowego (krajowy i międzynarodowy), kolejowego, morskiego, lotniczego i logistyki.

Liczba pracowników: 450

Benefity: brak informacji

Kogo szukamy?


Pomagamy naszym pracownikom na całym świecie w rozwoju osobistym i zawodowym. W Hellmann Worldwide Logistics zapewniamy wsparcie, porady i wskazówki w ramach Zarządzania wynikami (np. roczna ocena), Zarządzania talentem jak również w zakresie standardowych lub dopasowanych do indywidualnych potrzeb / internetowych szkoleń
(np. w zakresie przywództwa, sprzedaży, obsługi klienta, …). Więcej informacji na ten temat udziela nasz Globalny Zespół ds. Edukacji i Rozwoju! Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą oferującym stabilne zatrudnienie.

Jak Aplikować?W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, aktywnie poszukujemy nowych pracowników, gotowych wesprzeć nasz zespół w dostarczaniu usług najwyższej jakości. Jeżeli pasjonuje Cię branża TSL i bliskie Ci są nasze wartości, czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz nasze aktualne oferty pracy klikając przycisk „sprawdź”

Jesteś pracownikiem firmy? Podziel się z nami swoją opinią

Redakcja
Redakcja

Dodaj komentarz