Dla pracodawcy | Praca w okolicy

Dla pracodawcy

Obserwując aktualną sytuację na rynku trudno nie zwrócić uwagi na to, że wszystkie branże borykają się z problemem pozyskania odpowiednio wykwalifikowanej kadry oraz zatrzymaniem tychże pracowników w swoich organizacjach. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedstawiamy rozwiązania dążące do promowania pozytywnego wizerunku pracodawcy wśród wykwalifikowanych pracowników, pracowników produkcji oraz osób poszukujących pracy w obrębie swojego zamieszkania. Ponadto promujemy szkolnictwo zawodowe, które dzięki partycypacji środowiska biznesowego oraz oświaty może ulec zdecydowanej poprawie.

Współpracujemy z liderami opinii poszczególnych sektorów gospodarki, najlepszymi ekspertami HR oraz EB, organizacjami non profit, urzędami pracy oraz przedstawicielami oświaty.

Pomagamy firmom wyróżnić się na lokalnym rynku pracy, przedstawiając wizerunek pracodawcy w jej najlepszej odsłonie oraz przyciągnąć do siebie pracowników. Daj się poznać od najciekawszej strony!

Dbamy o promocję Ciebie, jako pracodawcy pierwszego wyboru w Twoim regionie.

Do wszystkich zadań podchodzimy indywidualnie. Uważamy, że dzięki synergii i różnorodności działań możemy zapewnić klientom najlepsze efekty. Pomagamy firmom w budowaniu skutecznych kampanii promocyjnych z wykorzystaniem wszystkich kanałów i narzędzi komunikacji marketingowej opartych na content marketingu, reklamie kontekstowej oraz reklamie natywnej.

Rekomendowani pracodawcy

to rozwiązanie employer brandingowe, dzięki któremu zbudujesz siłę swojej marki, a potencjalni pracownicy otrzymają wszystkie niezbędne informacje na temat swojego przyszłego miejsca pracy.

Rekomendowani pracodawcy

Wykorzystaj przestrzeń możliwości jakie oferuje portal www.pracawokolicy.com, aby zaprezentować wszystko, co czyni Waszą firmę idealnym miejscem do pracy w najbliższej okolicy. Przyciągnij do siebie talenty, które pokochają to, co robicie i jak to robicie.

Co dokładnie robimy ?

Poprzez zaangażowanie się w naszą kampanię mają Państwo możliwość poprowadzenia  LOKALNEJ,
ale  wielokanałowej kampanii, na którą składają się:

Specjalna publikacja tematyczna w lokalnej prasie – dzienniki lub tygodni uzależnione od lokalizacji siedziby firmy lub zakładu. Treści będą tworzone wspólnie z niezależnymi ekspertami i naszą redakcją.

Przy każdym projekcie indywidualnie analizujemy możliwości dodatkowe specjalnego dodruku publikacji i dystrybuowania go w takich miejscach jak szkoły zawodowe, uczelnie wyższe, powiatowe urzędy pracy, kluby seniora etc. Staramy się jak szeroko i dokładnie penetrować lokalny rynek pracy i umożliwić jak najskuteczniejsze dotarcie do potencjalnego pracownika. Posiadamy własne lokalne kanały dystrybucji.

Przeniesienie wszystkich treści eksperckich i materiałów sponsorowanych na nasz serwis.

Szeroka promocja materiałów na mediach społecznościowych.

Jeśli szukasz narzędzi efektywnej promocji pracodawcy i edukacji pracowników zapraszamy do kontaktu.
Porozmawiajmy o Twoim problemie a my postaramy się zaproponować Tobie najlepsze rozwiązanie.