Budimex S.A | Praca w okolicy
24 lipca, 2019

Budimex S.A

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowalnej z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Należymy do hiszpańskiej grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Zatrudniamy prawie 8 000 osób i współpracujemy  z 12 000 kontrahentów realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku.

Mając status generalnego wykonawcy, realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa infrastrukturalnego, kolejowego, kubaturowego, przemysłowego i energetycznego.

Co nas wyróżnia?

LUDZIE

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą, jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, realizując powierzone nam kontrakty w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania.

WARTOŚCI

Pracujemy w oparciu o wartości takie jak odpowiedzialność, etyka, współpraca i ambicja, które pozwoliły nam stać się liderem branży budowalnej i są drogowskazem w codziennym działaniu naszej firmy, pozwalając budować nam lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń.

JAKOŚĆ

Stale podnosimy efektywność działań zmierzając do uzyskania i utrzymania pozycji lidera w branży budowlanej. Gwarantem sukcesu jest realizowanie prac w sposób zapewniający spełnienie wymagań naszych Klientów przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, poszanowaniu życia i zdrowia pracowników oraz ograniczeniu negatywnego wpływu działalności budowlanej na środowisko naturalne.

CSR

W naszej działalności kierujemy się koncepcją zrównoważonego rozwoju, dążąc do tego by odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa przenikała wszystkie procesy biznesowe.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Staramy się by proces rekrutacji przebiegał szybko i sprawnie. Dbamy też o najwyższe  standardy rekrutacji, nie bez powodu zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Siła Przyciągania” w kategorii Proces Rekrutacyjny 2017.

Chcesz do nas dołączyć? Zrób pierwszy krok – wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne i daj nam się lepiej poznać. Być może będzie to początek Twojej kariery, którą z przyjemnością pomożemy Ci zbudować. Od fundamentów po dach.

ETAP 1

Dokumenty aplikacyjne

Wyślij do nas swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Jeśli w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje, nic nie szkodzi! Wyślij do nas dokumenty aplikacyjne na nasz adres mailowy. Dział HR skontaktuje się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta najlepiej dopasowana do Ciebie i Twoich umiejętności.

ETAP 2

Rozmowa z działem HR

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, za pomocą Skype lub zaprosimy Cię na spotkanie do naszego biura by lepiej Cię poznać i ocenić Twoje predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Opowiemy Ci też bardziej szczegółowo o ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.

ETAP 3

Spotkanie z przełożonym

Zaprosimy Cię na spotkanie z Twoim przyszłym przełożonym w celu weryfikacji Twojej wiedzy i doświadczenia niezbędnego do pracy na danym stanowisku. To także czas dla Ciebie na zadanie szczegółowych pytań dotyczących specyfiki pracy, zespołu czy kultury organizacyjnej. Po spotkaniu i  zamknięciu procesu rekrutacji, niezależnie od naszej decyzji, przekażemy Ci rzetelny feedback. 

STAŻE I PRAKTYKI

Nieustannie pojawiają się przed nami nowe wyzwania, które staramy się realizować twórczo i odważnie. Na bieżąco odpowiadamy na potrzeby rynku, stale podnosząc jakość i efektywność naszych działań – w dużej mierze dzięki kreatywności i energii młodych ludzi. Dlatego też wdrożyliśmy programy wspierające rozwój studentów i absolwentów. To świetna okazja dla chcących rozpocząć  #MurowanąKarierę w naszej firmie. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

PROGRAM PRAKTYK

Przez cały rok studentom i absolwentom oferujemy możliwość odbycia praktyk we wszystkich działach firmy. To propozycja dla wszystkich tych którzy chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe i poznać bliżej specyfikę pracy w branży budowlanej. Każdy praktykant ma niepowtarzalną możliwość realizacji samodzielnych wyzwań pod czujnym okiem doświadczonej kadry inżynierskiej wspierającej radą i pomocą. Praktyki trwają od miesiąca do pół roku. Wyślij do nas swoje CV i zacznij budować z nami swoją karierę.

BENEFITY

Ludzie to nasz najcenniejszy kapitał dlatego dbamy o zdrowie, rozwój i komfort naszych pracowników, oferując im przyjazne miejsce pracy oraz bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.  Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

POMOŻEMY CI SIĘ ROZWIJAĆ

Zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego zaproponujemy Ci kompleksowy program rozwojowy, dopasowany do Twojego stanowiska i wspierający Twoją ścieżkę kariery. Pomożemy Ci też szlifować język dofinansowując lekcje języka angielskiego. Rozwijać będziesz mógł się również pomagając innym, angażując się w wolontariat pracowniczy.

DOCENIMY TWOJE ZAANGAŻOWANIE

Doceniamy Twój wkład i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków i rozwój naszej organizacji. Dlatego też obejmiemy Cię atrakcyjnym systemem premiowym, który wypłacany jest w zależności od osiągniętych wyników raz lub dwa razy w roku.

ZADBAMY O TWOJE  BEZPIECZEŃSTWO

Zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest naszym priorytetem. Dlatego zapewnimy Ci prywatną opiekę medyczną w różnych wariantach, dzięki której zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich. Dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu na życie poczujesz się jeszcze bezpieczniej.

SZANUJEMY TWÓJ CZAS

Wierzymy, że nie samą pracą żyje człowiek. Dbamy o to, żeby nasi pracownicy mieli czas na realizację swoich pasji i odpoczynek. Dlatego w piątki pracujemy krócej by weekend rozpocząć wcześniej. Twoje urodziny lub imieniny to również czas dla Ciebie. W prezencie od nas dostaniesz w tym dniu dodatkowy dzień wolny.

ZADBAMY O TWOJĄ KONDYCJĘ

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Dzięki karcie Multisport uwolnisz endorfiny, zadbasz o formę i dobre samopoczucie. Doceniamy też ducha rywalizacji i wspieramy tych, którzy prowadzą aktywy tryb życia nie tylko kibicując, ale i refundując starty w zawodach.

Redakcja
Redakcja

Dodaj komentarz