Autopart | Praca w okolicy
15 maja, 2019

Autopart


Kim jesteśmy?AUTOPART to firma specjalizująca się w przemysłowej produkcji wysokiej jakości akumulatorów. Obecnie AUTOPART produkuje rocznie 2,5 mln akumulatorów, które dystrybuuje do niemal 50 krajów całego świata. Fabryka zajmuje 21 000 m2 i jest wyposażona w najnowocześniejsze systemy produkcyjne. Stale wdrażamy innowacyjne rozwiązania, aby osiągnąć bardzo wysokie standardy jakości. Firma nieustannie rozwija i modernizuje park maszynowy, a dostawcy maszyn i urządzeń należą do światowych liderów wśród producentów sprzętu dla branży akumulatorowej.

Liczba pracowników: 150

Benefity:

  • szkolenia
  • kursy
  • opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Kogo szukamy?


AUTOPART stawia na ludzi, którzy chcą pracować i być coraz lepsi. Lubimy, kiedy pracownicy wiążą się z nami na lata i wspólnie tworzą kulturę organizacyjną opartą na współpracy i zaufaniu. Jeśli chcesz znaleźć pracodawcę, który zadba o Ciebie, który z chęcią wysłucha Twoich pomysłów i wspomoże ich realizację – dobrze trafiłeś.

Jak Aplikować?Zobacz nasze aktualne oferty pracy i wyślij nam swoją aplikację. Jeśli Twój profil zawodowy nie pasuje do bieżących rekrutacji, po prostu do nas napisz. Być może właśnie przygotowujemy nowe ogłoszenia!

Jesteś pracownikiem firmy? Podziel się z nami swoją opinią

Redakcja
Redakcja

Dodaj komentarz